زمین تنیس
tennisandroid-iphone-desktop-hd-backgrounds-wallpapers-1080p-4k-g30c4-2048x1257
tennis-light
امیران تنیس
امیران تنیس

صفر تا صد ساخت زمین تنیس

صفر تا صد ساخت زمین تنیس

امیران تنیس

صفر تا صد ساخت زمین تنیس

اسلایدر نهایی امیران

ساخت زمین تنیس | احداث زمین تنیس | باز سازی زمین تنیس | تاسیس باشگاه تنیس

sports_tennis

زمین تنیس چمن (Grass Court)

زمین چمن تنیس از اولین نوع زمین های تنیس می باشد و ما را یاد مسابقات ویمبلدون(Wimbledon) انگلستان که اوایل تابستان برگزار می گردد می اندازد. از مسابقات آن می توان از Stuttgart Open، Halle Open و گرند اسلم Wimbledon نام برد.

زمین تنیس چمن میتواند از 2 نوع چمن مصنوعی و یا طبیعی نیز کار شود که؛ از رایج ترین زمین های کارشده در میان دیگر زمین ها نیز است. چمن این دست از زمین ها نیز باید از پایین برش خورده و جهت توپ هم، به طرف پایین است.

sports_tennis

زمین تنیس Hard Court (هارد کورت)

این نوع زمین از پلاستیک و سیمان ساخته می شود. زمین تنیس هارد کورت (Hard Court) از طرف فدراسیون جهانی تنیس به عنوان مناسب ترین زمین برای بازیکنان در تمامی سطوح معرفی شده است و بسیار مناسب برای ساخت زمین تنیس است.

روش های متعددی برای تعمیر و نگهداری هاردکورت وجود دارد که معمولاً برای نگهداری این نوع زمین تنیس در بهترین شرایط استفاده میشود. برخی از این کارها عبارتند از: مسواک زدن، شستشوی تحت فشار با محلول تمیزکننده و اعمال درمان های شیمیایی برای جلوگیری از رشد خزه و جلبک. رنگ ضد لغزش نیز روی زمین‌های سخت اعمال می‌شود تا بازیکنان، کیفیت بازی و امنیت بهتری داشته باشند.

sports_tennis

زمین تنیس Clay Court (خاک رس)

یک زمین تنیس خاک رس به دو صورت قرمز رنگ و سبز رنگ وجود دارد که رنگ سبز آن بیشتر در کشور هایی مانند آمریکا وجود دارد. جنس زمین همانطور که از اسمش مشخص است شامل خاک رس و لایه نازکی بر روی آن که تشکیل شده از پودر آجر می باشد.

این زمین ها در 5 لایه زیرسازی می شوند و با ترکیبات و چگالی معین، خاک سرخ را به ترکیباتی از آهن اضافه می کنیم که باعث تراکم پذیری بالای مصالح می شود و در کنار آن جذب آب را در پی دارد. از جمله عوامل مهم کیفیت این زمین ها ترکیبات دقیق مصالح و گذاشتن لایه های زیرسازی می باشد چرا که سیستم جذب آب و سرعت خشک شدن زمین بعد از بارندگی شدید به این عوامل بستگی دارد.

شرکت تخصصی امیران
تنیس

شرکت تخصصی ساخت زمین تنیس تنیس امیران با بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت در زمینه ساخت و بازسازی انواع زمین تنیس هارد کورت،چمن مصنوعی و خاک رس (Clay-Hard-Grass) توانسته است با بهرگیری از علم روز دنیا ، استفاده از تجربیات کارشناسان و مهندسین این شاخه و همچنین تحقیقات و آزمایشات گسترده ای که در این زمینه بصورت تخصصی طی چندین سال انجام داده است ،خدمات  متمایز،منحصربفرد و جامع ای را در این زمینه به کارفرمایان ارائه دهد:

بازدید،بررسی و مشاوره تخصصی رایگان از محل احداث زمین تنیس در سراسر کشور
ارائه برآورد دقیق هزینه های احداث یا بازسازی پس از بازدید و بررسی تخصصی
ارائه بهترین و کاربردی ترین نقشه اجرایی پروژه و جانمایی تخصصی زمین ها
استفاده از مدرنترین و بروزترین تکنیکهای ساخت و اجرا در پروژه
مدیریت هزینه های احداث به صورت تخصصی

اطلاعات ما

0+
نمونه کار
0%
رضایت کامل
0
پروژه کامل شده
0
مشتریان راضی

باما در ارتباط باشید

نام
Fill out this field
شماره تماس
Fill out this field
ایمیل
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
پیام شما
Fill out this field
فهرست
ساخت زمین تنیس